De Oosterscheldekering in Zeeland… is het grootste en bekendste Deltawerk. Daar, ergens op een plek, neem ik een kijkje en geniet ik van het uitzicht. En uiteraard leg ik daar ook het een en ander van vast met mijn camera. Kijk je mee?
Vanuit de auto neem ik eerst een paar fotootjes. Ik moet zeggen dat het uitzicht over de deltawerken, over de zee en het gebied daar echt bijzonder mooi is. En dat in Nederland… Ja, echt, Nederland heeft mooie plekken!
En dan kom ik aan op een nog mooiere plek, ergens tussen de Deltawerken. Aan de ene kant zie ik de zee, windmolens, een groot parkeerterrein, een aanlegsteiger en een dijk. Aan de andere kant een mooi uitzicht over de Deltawerken, de zee en een stuk natuur. Alleen een klein dingetje: het is er wel heel errug koud!
Nogmaals, wat een mooie plek is dit. Ik voel de kou in mijn gezicht en handen snijden, mijn ogen branden van de kou en ik voel de tranen nog net niet opkomen. Maar ik geniet ervan even te kunnen uitwaaien (letterlijk), even nergens aan te denken om simpel even het uitzicht in me op te nemen.
En je zult maar net een vriend hebben die deze plek kent en je ermee naartoe neemt, lucky me! 🙂
Liefs, Dee
Gebruikte bron: over Oosterscheldekering
Goed voor zorgen …..een vriend die van de zee kan houden….
LikeGeliked door 1 persoon
Wauw, heel tof die windmolens op de achtergrond!
Liefs Hilde
LikeGeliked door 1 persoon
Dankje voor je reactie! 🙂
LikeLike
Hele mooie foto’s. Ik zou er zelf ook graag gaan kijken. Het waaide behoorlijk zo te zien!
LikeGeliked door 1 persoon
Dankjewel! En ja het waaide heel hard, ik waaide nog net niet van de dijk af, haha!
LikeGeliked door 1 persoon
Knappe reportage van een uitzonderlijk kunstwerk.De strijd tegen het water daar blinkt Nederland in uit.
LikeGeliked door 1 persoon
Dankjewel!
LikeLike